Tworzenie nowoczesnych programów studiów, czyli jak zapewnić jakość i efektywność kształcenia?

Prowadząca: Joanna Korzeniewska, Biuro Kształcenia

Uczestnicy panelu dowiedzą się, od czego należy zacząć budowanie programu kształcenia, co należy wziąć pod uwagę przy opisywaniu efektów uczenia się.

Otrzymają także praktyczne porady odnośnie konstrukcji programów i wewnętrznych procedur oraz gdzie szukać odpowiednich załączników, jak wyliczyć godziny w kontakcie bezpośrednim, jak rozpisać czasowy nakład pracy studenta w punktach ECTS. Słuchacze zapoznają się z trendami w zakrsie kształcenia, a także kto jest interesariuszem w świecie szkolnictwa wyższego i jaki ma wpływa na przyszłość kształcenia.

Zakres tematyczny panelu: